Školní skupiny

Naše cestovní kancelář se také zaměřuje na školní skupiny. Mimo pobytových zájezdů v Chorvatsku rádi pro studenty všech ročníků zorganizujeme poznávací zájezd. Samozřejmostí je poznávací zájezd na míru, který vytvoříme dle vámi předložených požadavků. Vybíráte mezi jednodenními a více denními zájezdy. Sami si zvolíte termín, ostatní necháte na nás. Zařídíme ubytování, autobusovou dopravu, vsupenky a průvodce. V poslednich letech stoupá zájem o vícedenní zájezdy, u kterých se kombinuje poznání historických měst, zábava a v neposlední řadě turistika přírodou. V nabídce máme i klasiku, která nikdy neomrzí, jako je jednodenní Vídeň, Praha nebo Krakow.

Nejúspěšnější jednodenní školní zájezd vyhrává Vídeň

Tradičně jako každý rok se do popředí dostává překrásné hlavní město Rakouska Vídeň. S naším zkušeným průvodcem, který má město prochozené křížem krážem, objevíte tu nejhezčí trasu napříč Vídní. V rámci zájezdu zařídíme vstup do jednoho vámi vybraného objektu. Na závěr celého dne, a také největším lákadlem pro studenty, je zabavní park Pratr, který své atrakce nabízí celoročně.

Naučná stezka vede především do Osvětimi 

V rámci výuky dějepisu nemusíme jezdit daleko, abyste poznali jeden z největších německých nacistických koncentračních táborů Auschwits v polské Osvětimi. Byl zapsán na seznam světového dědictví UNESCO a zcela jistě stojí za návštěvu. Pro studenty volíme čtyřhodinovou trasu s místním průvodcem, součástí je i vedlejší vyhlazovací tábor Březinka. U zájezdu do Osvětimi je možnost návštěvy historického města Krakow s naším průvodcem.