Poznávací zájezdy

Poznávací zájezd na míru pro skupinu

Chcete se svou skupinou poznat svět? I to zvládneme. Stačí, když nám řeknete, kam chcete jet a my vám naplánujeme trasu včetně cenové nabídky.

Vyrazte s námi poznávat svět

Celý život nestačí na to, abyste zvládli procestovat celý svět, ale můžete se o to alespoň pokusit. Nechte se ohromit šarmem Paříže, vydejte se za královskou rodinou do Londýna, vhoďte minci do Fontány di Trevi v Římě, nebo vyrazte po stopách Nikoly Šuhaje na Ukrajinu. Stačí si jen vybrat místo a my už se o vše postaráme.

29 let zkušeností s poznávacími zájezdy

Už 29 let pořádáme autobusové a letecké poznávací zájezdy po celé Evropě. Za tu dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností, které promítáme do našich zájezdů. Zaměřujeme se nejen na organizované skupiny dospělých, ale i dětí. Organizujeme školní výlety a zájezdy, ale především se specializujeme na poznávací zájezdy na míru.

Máte přesnou představu o tom, jaké místo byste chtěli navštívit? Není nic jednoduššího, než se domluvit s námi. Naplánujeme vám trasu do nejmenších detailů a zároveň sestavíme cenovou nabídku.


Španělsko - Katalánsko                                 Polsko - Dolní Slezsko                                             Moskva - Petrohrad                               Ukrajina - Karpaty